Strona główna> Nauka>Kursy, szkolenia>Szkolenia biznesowe>Jak zrekrutować odpowiedniego pracownika? WARSZTATY: WYWIAD BEHAWIORALNY W REKRUTACJI

Jak zrekrutować odpowiedniego pracownika? WARSZTATY: WYWIAD BEHAWIORALNY W REKRUTACJI

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2019-11-21 14:49
oferta: oferuję
ogłoszeniodawca: Firma
Jak rozmawiać z kandydatem, żeby dowiedzieć się, czy nas nie rozczaruje?
WYWIAD BEHAWIORALNY to poważne określenie dla nieskomplikowanej metody rekrutacji, której każdy może się nauczyć i stosować z powodzeniem. Powodzenie w tym przypadku oznacza zmniejszenie ryzyka wyboru niewłaściwego kandydata. Bo błędny wybór to realny koszt dla pracodawcy.
W wywiadzie sięga się do doświadczeń kandydata w konkretnych obszarach, na których zależy pracodawcy. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, że skoro kandydat zachował się w określony sposób w przeszłości, to w podobnych okolicznościach zachowa się w podobny sposób (lub stosując autorefleksję nie popełni tych samych błędów).
Nie sprawdza się tu kwalifikacji, tylko tzw. kompetencje miękkie, czyli np. umiejętności w zakresie współpracy, orientacji na jakość, orientacji na klienta czy zarządzania.
Taka rozmowa nie kosztuje - to tylko 40 minut, które na nią poświęcisz.

PROGRAM:

KOMPETENCJE NA STANOWISKU:- analiza oczekiwań firmy,- właściwe rozumienie kompetencji,- profil kompetencyjny i co zrobić, gdy go brak
WYWIAD BEHAWIORALNY:- konstruowanie pytań,- metoda STAR,- prowadzenie wywiadu (ćwiczenia - odgrywanie ról),- zachowanie i reakcje rekrutera,- najczęstsze błędy popełniane przez rekrutera,- porównanie kandydatów - matryca oceny kompetencji
ORAZ:- co zrobić, gdy kandydat nie ma doświadczenia (np. absolwent),- feedback dla kandydatów,- wykorzystanie wywiadu do innych celów,- inne sposoby zwiększenia prawdopodobieństwa wyboru właściwego kandydata,- pozostałe etapy rekrutacji.

DLA KOGO:- dla rekruterów i nierekruterów, którzy pozyskują pracowników,- menedżerów i szefów firm, jeśli uczestniczą co najmniej w 3-4 rozmowach kwalifikacyjnych rocznie.

Więcej informacji o warsztatach i prowadzącym, a także formularz zgłoszenia wysyłamy po skontaktowaniu się z nami w niżej wymieniony sposób.
Miejsce warsztatów: Białystok, Hotel Ibis Styles Białystok.Terminy:- 28 listopada (zgłoszenie do 22 listopada),- 12 grudnia (zgłoszenie do 4 grudnia).

Cena: 630 zł + 23% VAT (8h szkolenia, skrypt, serwis kawowy, obiad).Zgłoszenie proszę wysłać na adres: magdalena.kulaszewicz@gmail.comChętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania pod nr tel. 603 334 149.Istnieje również możliwość przeprowadzenia indywidualnych konsultacji u pracodawcy oraz prezentacji metody wywiadu behawioralnego.


630 PLN
Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Zgłoś naruszenie
Drukuj to ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
Zgłoś naruszenie
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Zgłoś
239 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1593626