Strona główna> Praca>Praca fizyczna>szukam pracownika>Monter izolacji termicznej - oferty w Holandii i w Belgii
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Monter izolacji termicznej - oferty w Holandii i w Belgii

Płock,  mazowieckie,  Polska
data dodania: 2019-10-30 09:45
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / dzieło
Wymiar zatrudnienia: inny
Wysokość wynagrodzenia: 111111,00 / PLN netto za miesiąc
Całym rokiem dysponujemy zapotrzebowaniem na monterów izolacji termicznej / przemyslowej w krajach Europy Zachodniej. Nr. naszej licencji 20833 (KRAZ)
Wyjazdy organizujemy w każdy poniedziałek.

Opis stanowiska
Montaż / demontaż izolacji oraz płaszczy z blachy na wielu budowach takich jak elektrownie czy rafinerie w Antwerpii , Rotterdamie czy Groningen.
Poszukujemy również blacharzy warsztatowych

Wymagania
Minimum rok doświadczenia jako izoler
Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych;

Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd