Strona główna> Praca>Edukacja, szkolenia>szukam pracownika>Pedagog z pasją-warsztaty dla dzieci -oferta pracy
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Pedagog z pasją-warsztaty dla dzieci -oferta pracy

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2019-08-10 11:44
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Osoba prywatna
Rodzaj pracy : dodatkowa Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / dzieło
Wymiar zatrudnienia: część etatu
Wysokość wynagrodzenia: 45,00 / PLN netto za godzinę
Szkoła ABC Kids’ Club- Centrum Kreatywnego Myślenia poszukuje nauczycielki na stanowisko głównego pedagoga prowadzącego cykl zajęć  Mądra Sówka.

Mądra Sówka to program edukacyjny dedykowany dzieciom w wieku 2-3 lata wraz z ich rodzicami, mający na celu wspieranie ich rozwoju.  Zajęcia ruszają od 1 października 2019 roku. Rekrutacja na stanowisko nauczyciela trwać będzie do 10 września.

 Obowiązki nauczyciela

-prowadzenie zajęć  Mądra Sówka we wtorki godz. 16:50- 17:35 oraz
17:45-18:20 (w zależności od zapisów będzie utworzona jedna lub dwie
grupy)

- inicjowanie i prowadzenie eventów oraz zajęć jednorazowych dla dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami w soboty ( wybrane)
-organizacja dynamicznych zajęć oraz planów lekcyjnych uwzględniających :
zadania edukacyjne, ruchowe, plastyczne, wspomagające motorykę małą
oraz dużą, uspołecznianie dzieci, zadania wspierające ich rozwój,
współdziałanie rodzica oraz dziecka, umuzykalnianie dzieci
- odpowiedzialność za program edukacyjny oraz jego oprawę- prowadzenie dziennika, informowanie rodziców, drukowanie kart informacyjnych
- umiejętne wdrażanie nowatorskich pomysłów w życie szkoły
- inicjowanie zajęć dla dzieci w wieku 2-3 latka- tworzenie opisów zajęć na strony internetowe szkoły
 Kogo szukamy?
- mgr pedagogiki (bądź studentki 4 lub 5 roku pedagogiki)
-osoby z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych z małymi dziećmi
- osoby niezwykle odpowiedzialnej ,rzetelnej i cierpliwej- osoby, którą cechuje  kreatywność i optymizm co przekłada się na  umiejętność pracy z rodzicami oraz dziećmi w grupie
- osoby ,która będzie potrafiła stworzyć ciekawy i przejrzysty opis zajęć
- osoby, która posiada wiedzę na temat najnowszych metod edukacyjnych

Dodatkowe informacje

- grupy są max 10 osobowe, zajęcia prowadzone na dywanie wraz z rodzicami w sali przystosowanej do nauki dzieci
- nauczyciel ma do dyspozycji pomoce dydaktyczne, artystyczne, zabawki, sprzęt elektroniczny, tablicę interaktywną etc.
- praca w młodym zespole
-oferujemy możliwość rozszerzenia współpracy . Oferujemy pracę przy
prowadzeniu półkolonii edukacyjnych, obozów wyjazdowych, eventów,
warsztatów urodzinowych

Rekrutacja
 Etap 1  Prosimy o przesłanie swojego uaktualnionego CV oraz listu
motywacyjnego. Prosimy by w liście motywacyjnym znalazły się informacje,
które dotyczą bezpośrednio prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku 2-3
lata. Prosimy o podpisywanie CV oraz listu swoim imieniem i nazwiskiem.
Etap 2  Wstępna telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna
Etap 3 Spotkanie i rozmowa w biurze szkoły
Etap 4 Zajęcia pokazowe prowadzone w szkole
więcej informacji o szkole  www.abckidsclub.pl

Poprzednie Następne

zobacz zdjęcia
Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)