Strona główna> Praca>Sprzedaż, handel>szukam pracownika>Praca, magazynier, Białystok
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Praca, magazynier, Białystok

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2020-11-12 11:08
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Firma MT-METAL zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną
artykułów metalowych złącznych. Firma powstała w 1994 roku. Aktualnie
poszukujemy zainteresowanych pracą na stanowisku:

MAGAZYNIER

Kandydat po
zatrudnieniu otrzymuje:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen
etat (3 miesiące okres próbny; następne umowa terminowa)

- stałe godziny pracy 8.00-16.00, plus 1 sobota w miesiącu
(9.00-13.00)

- konkurencyjne wynagrodzenie (zasadnicze i premia)

- ubezpieczenie grupowe od następstw nieszczęśliwych
wypadków (opłacane przez pracodawcę)

- praca w ogrzewanych magazynach

Nasze oczekiwania
wobec kandydatów:

- chęci do pracy

- podstawowej wiedzy na temat elementów złącznych (śrub,
nakrętek , podkładek)

- mile widziane doświadczenie jako magazynier (nie jest
niezbędne – nauczymy Cię)

- uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem (nie
wymagane – po okresie wdrożenia finansowane przez pracodawcę)

Zakres obowiązków na
stanowisku pracy:

-przygotowywanie zamówień wg zapotrzebowania klienta oraz
ich wydawanie

- przyjmowanie i rozkładanie dostaw towarów w magazynie.

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV, lub
zgłoszenie:

KONTAKT:

Adres mailowy: rekrutacja@mtmetal.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie
ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne
rozporządzenie o ochronie danych) informuję, że administratorem Pani/Pana
danych osobowych jest  MT METAL M MIĄSZKIEWICZ T PERKOWSKI SPÓŁKA JAWNA z
siedzibą przy ul. Elewatorskiej 27B, 15-620 Białystok,  Pani/Pana dane
osobowe przetwarzane będą w związku z prowadzonym procesem rekrutacji; więcej
informacji nt. przetwarzania, również Pani/Pana danych osobowych, dostępnych
jest pod adresem
www.mtmetal.home.pl/rodo.html