Strona główna> Praca>Praca fizyczna>szukam pracownika>Praca na wakacje. Pomoc w magazynie.
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Praca na wakacje. Pomoc w magazynie.

Białystok,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2021-09-08 10:00
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / dzieło
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
Firma KAMIR PHU SP. Z O.O. poszukuje kandydatów na stanowisko pomoc - magazyniera.
Praca na umowę zlecenie (studenci i osoby uczące się). Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (7-15 i 8-16).

Zakres obowiązków:
· dbanie o porządek na magazynie
· czynny udział w załadunkach i rozładunkach transportów
· wsparcie pracowników magazynu w codziennych zadaniach

Oczekiwania:

-skończone 18 lat
-mile widziany status ucznia / studenta
-zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- chęci do nauki i przyjazne usposobienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail, lub kontakt telefoniczny: 605234419.

Informacje o ogłaszającym
Obserwuj ogłoszenie
Wyślij znajomemu
Drukuj to ogłoszenie
Podaj e-mail adresata
Błąd
Podaj Twój e-mail
Błąd
Błąd
capcha
aby zmienić obrazek, kliknij na niego
Przepisz tutaj powyższy kod
Błąd
Poleć
(niechciana reklama)
Błąd
(umieszczone w nieprawidłowej kategorii)
(zabroniona, np. lekarstwa)
(ogłoszenie jest już nieaktualne)
(jeśli podejrzewasz, że ogłoszenie jest oszustwem)
Błąd
capcha
Błąd
359 wyświetleń
numer ogłoszenia: 1688128